Karrier

Cégünk a következő pozíciókba hirdet felvételt:

Értékesítő-pénztáros

FELADATOK
    ügyfélkezelés,
    értékesítés,
    pénztár kezelés, számlázás
    szolgáltatások intézése.
    áru átvétele és kihelyezése
    árazás
ELVÁRÁSOK
    középfokú végzettség (középiskolai érettségi),
    az ügyviteli szoftver elsajátítása,
    szolgáltatások megtanulása
    magas szintű áruismeret (szerszámok, szerszámgépek),
    pénztárkezelés betanulása,
    megbízhatóság, jó kommunikációs készség,
    feladatok gyors megtanulása, vezetői utasítások betartása.
AMIT KÍNÁLUNK
    munkaidő 8-17 óra
    fix bérezés,
    kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör,
    szakmai fejlődési lehetőséget,
    oktatásokon, tréningeken való részvételt,
    dinamikus csapatban való munkavégzést.
MUNKAVÉGZÉS HELYE
    Házak Áruháza Barkácsáruház szerszám részleg (1106. Bp. Kerepesi út 115-117.)
A jelentkezést a fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a kereseti igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: profitools@gmail.com