Stihl HSE 42 elektromos sövényvágó 45cm 420W
Cikkszám
48180113506
Rendelhető
Ingyenes szállítás
Stihl HSE 42 nagyon könnyű, csendes, kézre álló, elektromos sövénynyíró Vágás: 45cm Lézerrel vágott kések
51 390 Ft
A feltüntetett árak BRUTTÓ árak!
Stihl HSE 42 elektromos sövényvágó 45cm 420W
- Nagyon könnyű, kézre álló, csendes elektromos sövénynyíró, gallyak és vékony ágak alakításához és vágásához. Lézerrel megmunkált kések, magas löketszám.
- Névleges feszültség: 230 V
- Teljesítményfelvétel: 420 W
- Vágáshossz: 45 cm
- Teljes hossz: 92 cm
- Löketszám: 3400 /perc
- Fogtávolság: 21 mm
- Hangnyomásszint: 84 dB(A)
- Zajteljesítményszint: 95 dB(A)
- Rezgésgyorsulás jobb/bal oldal: 3,1/1,5 m/s²
- Súly: 3 kg
- Fix markolat.
- Kábel-tehermentesítő. Gondoskodik róla, hogy a gép meghúzásakor a dugaszoló csatlakozó véletlenszerűen szét ne kapcsolódjon.
- Kis kézvédő. A kis kézvédő optimális rálátást biztosít a vágókésekre, így tökéletesebb a munkavégzés.
- Könnyű, csendes, alacsony rezgésű. Vág, nem rázkódik. Az új elektromos sövénynyíró formatervezett, csendes működésű és alacsony rezgésű. Emellett az alacsony súly, könnyed munkavégzést biztosít akár hosszabb időn keresztül is.
- Lézerrel vágott kések. A STIHL elektromos sövénynyíróinak kései lézerrel vágottak és gyémánttárcsákkal csiszoltak. Az edzett vágóélek rendkívüli teherbírásúak, így hosszan élesek maradnak.
- Mechanikus késfék. A mechanikus késfék a ravasz elengedését követően, egy másodpercen belül megállítja a vágókéseket.
- Gyors vágókés. A vágókések 3400/ perc vágás végeznek, ezzel tökéletes nyírást biztosítanak
Külön megvásárolható tartozékok
- Nyesedékgyűjtő lemez. Praktikus nyesedékgyűjtő lemez sövénynyírókhoz és sövényvágókhoz, a levágott anyag irányításához. Hossz 50 cm, alkalmas valamennyi HSA, HSE és HLA modellhez.
- Superclean gyantaoldó. Kettős funkciójú spray: oldja a gyantát és a koszt, valamint véd a korrózió ellen. Vágószerkezetekhez, sövénynyíró késekhez és motorfűrészekhez.
Stihl HSE 42 elektromos sövényvágó 45cm 420W
Ehhez a termékhez még nincsenek vélemények.